درباره ما

 

پایان جستجوهای پیچیده در سایت های بورسی

 

تنها با چند کلیک ساده

همه سیگنال ها و تحلیل های مطرح و خواندنی تحلیلگران مطرح بازار

 مقابل شماست.

جمعی از کارشناسان ارشد بورسی و نرم افزاری فعال در بازار سرمایه هستیم و برای شما در" فانوس" فضایی ایجاد کرده ایم که به صورت هوشمند آخرین سیگنال ها، تحلیل ها و نظرات کارشناسی را در مورد سهام شرکت ها بورسی و پیش بینی وضعیت آتی آن ها از وب سایت ها و وبلاگ ها جمع آوری می کند و با آسان ترین روش ممکن، چکیده و متن کامل آن ها را به صورت مجزا در ساختاری روشن ، شفاف و بسیار کاربردی در اختیارتان قرار می دهد.

با استفاده از فانوس شما می توانید :

  • نام نماد شرکت مورد نظر خود را تایپ کنید و آخرین سیگنال ها و تحلیل های مربوط به نماد را مشاهده کنید.
  • نام تحلیلگران فعال در سایت فانوس و یا سایر سایتها و وبلاگ ها را تایپ کنید و آخرین نظرات و تحلیل های آن ها را در خصوص سهام شرکت های مختلف به کوتاه ترین روش ممکن مشاهده نمایید.
  • با یک نگاه به طور همزمان سایر سیگنال هایی که روی یک سهم داده شده را مشاهده و مقایسه کنید.
  • با یک نگاه به طور همزمان سایر سیگنال هایی که تحلیلگر مورد نظرتان منتشر کرده را نیز مشاهده و مقایسه نمایید.
  • با کلیک بر روی "راهنما" در پایین هر صفحه از امکانات تعبیه شده در آن صفحه مطلع شوید.

 

 همچنین با یک کلیک ساده روی نماد جستجو در صفحه اصلی فانوس بدون تایپ هیچگونه عبارتی آخرین سیگنال ها و تحلیل های موجود در بانک اطلاعاتی فانوس را مشاهده نمایید.

از شما دعوت میشود با عضو شدن درفانوس و انتخاب گزینه ی ثبت سیگنال به جمع سیگنال دهندگان فانوس بپیوندید. 

بدون شک سیگنالهای ثبت شده توسط شما در فانوس در مقایسه با هر روش دیگری بیشتر مشاهده خواهد شد و با فعالیت بیشتر در فانوس، سیگنال های صحیح شما تاثیر بیشتری در روند سهم مورد نظرتان خواهد داشت. همچنین با امتیازات دریافتی از محل درج سیگنال ، می توانید سیگنال های مورد پسند خود را لایک کرده و آنها را در جمع پرلایک ترین سیگنال ها قرار دهید.

مدیران وب سایت ها و وبلاگ های معتبر می توانند از طریق درگاه تماس با ما، اطلاعات سایت خود را برای ما ارسال نمایند تا پس از بررسی اولیه و تایید حدنصاب های کیفی اولیه اطلاعاتشان توسط فانوس مورد انتشار قرار گیرد. همچنین اشخاصی که تمایل به انتشار مطالبشان در فانوس ندارند می توانند از درگاه تماس با ما موضوع را با ما در میان گذارند.

 

سایت فانوس یک موتور هوشمند جستجو و ثبت تحلیل است که به منظور ایجاد یک مرجع تحلیلی قدرتمند کلیه ی تحلیل های منتشره توسط تحلیلگران مختلف را شناسایی ، جمع آوری و با نام تحلیلگر و درج منبع ثبت می نماید . همچنین هر تحلیلگر میتواند به طور مستقیم و مستقل سیگنالهای خود را در سایت فانوس درج نماید

پس از ثبت سیگنالها ، با پایش دقیق کیفیت هر سیگنال را ارزیابی و در مجموع قدرت یک تحلیلگر را اندازه گیری میکند

لذا سایت فانوس در خصوص موفقیت یا عدم موفقیت سیگنالها هیچ گونه نقشی نداشته و مسئولیتی ندارد و صرفا با هدف ایجاد بزرگترین مرجع تحلیلی کشور تحلیل ها را جمع آوری مینماید

 

در صورت عضو شدن ، شما می توانید به سیگنال ها امتیاز داده و سیگنال های مورد نظر خود را دنبال کنید

فانوس شما را از تغییرات سیگنال هایی که آنها را دنبال می کنید مطلع می سازد.

 

منتظر پیشنهاد های شما کاربران محترم برای بهبود سرویس های سایت هستیم.