واقعا چرا فانوس را انتخاب کنیم؟

فانوس، چراغ راه شما در دریای مواج بورس است. ما باور داریم با یافتن و تمرکز بر تحلیلگران و سیگنال‌هایی که در فانوس واقعا موثر، دقیق و سودآور هستند، می‌توان معاملات موفق بیشتری داشته باشید.

اصلاح مسیر به سمت هدف

شاید بیراه نباشد اگر بگوییم که اکثر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران در بورس در با اخبار و توصیه‌های مختلف از همه سمت، در خطر غرق شدن هستند. فکر نمی‌کنید داشتن یک فانوس در چنین شرایطی یک مزیت بزرگ باشد؟

از همین امروز شروع کنید

آیا می خواهید ثابت کنید شما هم سیگنال های خرید و فروش خیلی خوبی در بورس ارائه می کنید؟ آیا می خواهید سیگنال های شما در کنار سیگنال های تحلیلگران مطرح بازار بیشتر در معرض دید سرمایه گذاران و فعالان بازار قرار بگیرند؟ خیلی از دوستان ما در گروه ها و اتاق گفتگوهای مختلف بورسی دائم در حال سیگنال دادن هستند، اما این سیگنال ها و صحبت های پیرامون آنها، به سرعت فراموش می شوند و عملکرد خوب این دوستان چندان قابل اثبات نیست. فانوس بدون هیچ هزینه ای، رزومه کاری قابل اعتمادی شامل آرشیو سیگنال ها، سیگنال های برگزیده و میزان دقت پیش بینی ها در بخش ها مختلف را برای تحلیل گر آماده می کند و آن را در دسترس کلیه کاربران سایت قرار می دهد. به علاوه، تمام سیگنال های منتشر شده به سرعت در معرض دید همگان قرار می گیرند و خبر انتشار آنها به اطلاع علاقمندان آن نماد رسیده می شود

تعیین دقت سیگنال‌ها بطور هوشمند

در سایت فانوس دقت سیگنال‌های سهام با توجه به هدفی که برای آن تعیین شده بوده و تاریخ رسیدن به هدف مشخص می‌گردد و در صفحه یک تحلیلگر قابل رویت است. بنابراین دقت سیگنال‌های هر تحلیلگر مجزاست. همیشه می‌توان تحلیلگران بهتری از نظر دقت سیگنال‌های منتشر شده شناسایی کرد. همچنین قابلیت امتیاز دادن و لایک کردن هر سیگنال نیز وجود دارد تا شما بتوانید با لایک و امتیاز دادن، سیگنال‌هایی که خودتان به درستی آن اعتقاد دارید را به افراد بیشتری نشان دهید.

ما برترین هارا به شما معرفی می کنیم

  • پر بازدید ترین

    تحلیل گرانی که سیگنال های آنها بیشترین تعداد بازدید را داشته است

  • پرطرفدار ترین

    تحلیل گرانی که بیشترین تعداد دنبال کننده را دارند

  • محبوب ترین

    تحلیل گرانی که بیشترین امتیاز را از اعضای سایت گرفته اند

یه روز مثل همیشه در دفتر کارم بودم که ...

بعد به این فکر افتادم چی میشد اگه سیستمی وجود داشت که...